Unblock AptoideAptoide is a safe app! Just tap on More details and then on Install anyway.
app-card-icon
ΛεπτομέρειεςΑξιολογήσειςΕκδόσειςInfo
1/10

Περιγραφή του PickleBall Match Scorer

Επιτρέπει σε ένα άτομο να σκοράρει έναν αγώνα κάνοντας κλικ στους παίκτες Νικητές ή Σφάλματα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί από οποιοδήποτε άτομο που θέλει να αναφέρει λεπτομερώς τα στατιστικά του αγώνα για προσωπικούς, εμπορικούς και εκπαιδευτικούς λόγους. Υποστηρίζεται ένας αγώνας μονών και διπλών παικτών. Η εύχρηστη εφαρμογή περιέχει πληροφορίες / οδηγίες στην εφαρμογή. Διατηρεί, ενημερώνει το σκορ του αγώνα και αποθηκεύει επίσης τα στατιστικά του αγώνα κάθε παίκτη. Επιτρέπει την προσθήκη καθορισμένων από το χρήστη παικτών. Τα σχόλια αγώνα μπορούν να δημιουργηθούν, να εξάγονται και να αποστέλλονται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στατιστικά στοιχεία προόδου αγώνα και σχόλια. Τα στατιστικά του αγώνα μπορούν να προβληθούν μόλις ολοκληρωθεί ο αγώνας στην οθόνη προβολής στατιστικών, καθώς και τα στατιστικά inplay μπορούν να αποθηκευτούν και να αποσταλούν μέσω email κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Η εφαρμογή επιτρέπει τόσο τα singles όσο και τα διπλά παιχνίδια, θα ρυθμίσει αυτόματα τους διακομιστές προσαρμογής και τους δέκτες μετά από παιχνίδια, σετ, breakers (Μπορείτε να αλλάξετε χειροκίνητα τον διακομιστή και τον δέκτη κάνοντας κλικ στο κουμπί σερβιρίσματος παικτών. Αυτό δεν μπορεί να γίνει όταν ένα παιχνίδι service έχει ξεκινήσει, δηλαδή έχει παιχτεί ένα σημείο.) Η οθόνη ρυθμίσεων επιτρέπει την επιλογή των προεπιλεγμένων σετ αγώνων, εάν οι ισοπαλίες για κάθε σετ ή το πλεονέκτημα των παιχνιδιών για το τελικό σετ. Στην οθόνη των παικτών μπορούν να προστεθούν παίκτες που ορίζονται από τον χρήστη, μαζί με τα στοιχεία τους, όπως κλαμπ, χώρα, δεξί παιχνίδι, σχόλια για κάθε παίκτη κ.λπ. Ραντεβού και λεπτομέρειες για κάθε παίκτη μπορούν να δημιουργηθούν και να σταλούν σε απαιτούμενα άτομα. Τα στατιστικά του αγώνα εμφανίζονται για κάθε σετ και συνολικό αγώνα.

Η εφαρμογή θα μεταδώσει ζωντανό ραδιόφωνο, η μουσική θα αναπαράγει επίσης αρχεία ήχου από τη συσκευή εγκατάστασης (θα σαρωθεί αυτόματα και θα συμπεριληφθεί στην κατηγορία Μουσική.) Η αναπαραγωγή θα σταματήσει και θα ξεκινήσει εκ νέου για εισερχόμενες / εξερχόμενες κλήσεις και χαμηλότερη για ειδοποιήσεις. Μπορούν να προστεθούν κατηγορίες, υπάρχουν υπάρχοντες σταθμοί μπορούν να προστεθούν νέοι σταθμοί. Τυπικές δυνατότητες ήχου (αναπαραγωγή, παύση, διακοπή, επόμενη, αναπαραγωγή συνέχεια, αναπαραγωγή τυχαίας αναπαραγωγής κ.λπ.). Παίξτε σταθμό κάνοντας κλικ στο εμφανιζόμενο σταθμό. Η αναπαραγωγή θα ξεκινήσει μόλις συνδεθεί στον ιστότοπο (η σύνδεση εξαρτάται από 3 δευτερόλεπτα ή περισσότερο).

PickleBall Match Scorer - Έκδοση 5.8

(19-03-2024)
Άλλες εκδόσεις
Τι νέο υπάρχειAddition of settings screen. Changes to main screen functionality and layout changes. Updated code, fixes included.